День Незалежності України 2018

24.08.2018 року в Шпиківській ОТГ відбулися урочистості до Дня Державного Прапора та 27 -ї річниці незалежності України.

На святковому концерті, який пройшов в оновленовму парку селища було проведено церемонію урочистого підняття Державного Прапору України, виступила талановита молодь, яка розважала гостей своїм співом та декламуванням віршів, а також організовано танцювальний флешмоб. Було проведено святковий ярмарок, в якому взяли участь майстри народної творчості громади, які презентували розмаїття яскравих вишивок, малюнків, картин, це викликало захоплення в усіх, хто завітав на свято. Працівниками бібліотеки було проведено виставку літературних творів патріотичного характеру та представлено виставку овощів та фруктів вирощених на шпиківській землі під назвою “Врожай 2018”.

З Днем Незалежності України словами привітання виступив селищний голова Крисько М.М. та депутат Вінницької обласної ради Хребтій Я.В., які побажали всім гостям свята здоров’я і щастя, благополуччя і добробуту, життєвих удач і творчих успіхів в ім’я слави України та її працьовитого народу.

За традицією гостей свята пригощали рибною ушкою та морозивом

Фотозвіт за посиланням http://shpykivska-gromada.gov.ua/album/2805/