Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

18 січня 2018 року у приміщені Шпиківської селищної ради відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шпиківської селищної об’єднаної територіальної громади. На засіданні були присутні селищний голова Крисько М.М., члени комісії ТЕБ та НС, секретар комісії Семко Н.В., завідувачі ФАП Шпиківської селищної ОТГ, медична сестра Шпиківської ЗШ І-ІІІ ступенів, завідувачка ДНЗ “Чебурашка”, начальник відділу освіти Шпиківської селищної ради, директор Торківської ЗШ І-ІІ ступенів.

На порядок денний виносились питання:

1. Про підсумки роботи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шпиківської селищної ОТГ у 2017 році.

2. Про затвердження плану роботи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шпиківської селищної ОТГ на 2018 рік.

3. Про посилення заходів щодо профілактики грипу та інших гострих распіраторних вірусних інфекцій та території Шпиківської селищної ОТГ.