Нарада з керівниками закладів освіти

Сьогодні 11.08.2022 року відбулась нарада для керівників закладів освіти Шпиківської ТГ, де було обговорено ряд важливих питань щодо підготовки до нового навчального року 2022/2023 в умовах війни.

19:30:32 11.08.2022

Сергій Борзов: Ми маємо два тижні, щоб підготуватися і зробити все максимально можливе для облаштування укриттів та успішного початку на Вінниччині нового навчального року

Сьогодні, 10 серпня, в приміщенні обласної військової адміністрації відбулась нарада під головуванням заступника Міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції Олексія Шкуратова щодо підготовки закладів освіти Вінницької області до нового навчального року.

16:24:53 10.08.2022

Онлайн нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти Шпиківської ТГ

20.04.2022 року відбувалась онлайн нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти Шпиківської ТГ. В ході наради було обговорено ряд важливих питань, зокрема:   - про зміни до річного та помісячного розпису асигнувань бюджету   - замовлення та видача документів про освіту    - робота ЗЗСО щодо національно-патріотичного виховання та підтримки ЗСУ.   Крім того наголошувалась увага на дистанційному навчанні здобувачів освіти з числа внутрішньо переміщених осіб, які за заявами батьків продовжують навчання у закладах загальної середньої освіти нашої громади.

09:56:07 21.04.2022

Вступ 2022: Роз’яснення про зміст, структуру й оцінювання блоку національного мультипредметного тестування з української мови

7 квітня 2022 року, команда  Українського центру оцінювання якості освіти підготувала роз’яснення про зміст, структуру й оцінювання блоку національного мультипредметного тестування з української мови.

09:20:17 07.04.2022