Відбулися змагання зі стрільби з пневматичної зброї серед команд закладів загальної середньої освіти Шпиківської селищної ради.

9 грудня 2022 року, з метою національно- патріотичного виховання, відбулися змагання зі стрільби з пневматичної зброї серед команд закладів загальної середньої освіти Шпиківської селищної ради.

19:21:03 09.12.2022

На базі Печерського ліцею відбулися змагання зі стрільби

11 листопада 2022 року, з метою національно- патріотичного виховання, активізації роботи з відродження й розвитку історичних, патріотичних і культурних традицій, виховання юних патріотів на засадах національної гідності та високої самосвідомості залучення молоді до занять фізичною культурою та спортом, на базі Печерського ліцею відбулися змагання зі стрільби із пневматичної гвинтівки серед учнів закладів загальної середньої освіти Шпиківської територіальної громади.

13:54:58 12.11.2022

Нарада з керівниками закладів освіти

Сьогодні 11.08.2022 року відбулась нарада для керівників закладів освіти Шпиківської ТГ, де було обговорено ряд важливих питань щодо підготовки до нового навчального року 2022/2023 в умовах війни.

19:30:32 11.08.2022

Сергій Борзов: Ми маємо два тижні, щоб підготуватися і зробити все максимально можливе для облаштування укриттів та успішного початку на Вінниччині нового навчального року

Сьогодні, 10 серпня, в приміщенні обласної військової адміністрації відбулась нарада під головуванням заступника Міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції Олексія Шкуратова щодо підготовки закладів освіти Вінницької області до нового навчального року.

16:24:53 10.08.2022