Онлайн нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти Шпиківської ТГ

20.04.2022 року відбувалась онлайн нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти Шпиківської ТГ. В ході наради було обговорено ряд важливих питань, зокрема:   - про зміни до річного та помісячного розпису асигнувань бюджету   - замовлення та видача документів про освіту    - робота ЗЗСО щодо національно-патріотичного виховання та підтримки ЗСУ.   Крім того наголошувалась увага на дистанційному навчанні здобувачів освіти з числа внутрішньо переміщених осіб, які за заявами батьків продовжують навчання у закладах загальної середньої освіти нашої громади.

09:56:07 21.04.2022

Вступ 2022: Роз’яснення про зміст, структуру й оцінювання блоку національного мультипредметного тестування з української мови

7 квітня 2022 року, команда  Українського центру оцінювання якості освіти підготувала роз’яснення про зміст, структуру й оцінювання блоку національного мультипредметного тестування з української мови.

09:20:17 07.04.2022

Якою буде вступна кампанія 2022?

У зв’язку з війною і подоланням її наслідків, неможливо провести в традиційному форматі ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ. У МОН презентували цьогорічну модель.

11:39:30 06.04.2022

Верховна Рада України прийняла Закон про скасування складання державної підсумкової атестації, ЗНО, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування у 2022-му році.

Війна зруйнувала освітній процес, який ще не встиг повноцінно відновитися після пандемії ковіду. У таких умовах скасування ДПА, ЗНО, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування (складаються при вступі в магістратуру) буде своєрідним заохоченням молоді до навчання в Україні. Це важливо, бо маємо думати про збереження інтелектуального потенціалу (нам ще відбудовувати та розвивати країну після перемоги!)

13:17:25 28.03.2022

Сергій Шкарлет повідомив щодо ДПА та ЗНО у 2022 році

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет повідомив https://t.me/SerhiyShkarlet/709, що об’єднавши зусилля з Комітетом з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України, освітянською та батьківською спільнотами виходимо з пропозицією про одноразову зміну алгоритмів щодо державної підсумкової атестації для учнів 11 класу та вступу до закладів вищої освіти України у 2022 році.

11:38:37 09.03.2022

Відбулась Гімназіада

Сьогодні 21.01.2022 року на базі Рахнівсько-Лісової СЗШ І-ІІІ ступенів, в рамках проведення Гімназіади, відбулися змагання з баскетболу серед закладів загальної середньої освіти Шпиківської територіальної громади.

16:04:18 21.01.2022