З Днем Бухгалтера!

Дорогі наші професіонали бухгалтерського обліку! Вітаємо вас зі святом і бажаємо, щоб усі ваші справи були успішними, цифри були точними і записи — правильними! Бажаємо вам уваги і поменше помилок, злагодженої вам роботи, надійних колег, гарних стосунків на роботі і вдома, позитиву та оптимізму, геніальних ідей і натхнення, любові і гармонії, а ще багато-багато грошей не тільки в звітах, але і за фактом у власному гаманці! Нехай ваша кар’єра буде стрімкою, а життя яскравим і прекрасним! Спасибі вам велике за ваш розум і працю!

09:54:39 16.07.2020

ЗНО з історії України!

І знову в дорогу! 09 липня 2020 року наші випускники вирушають в подорож сторінками минулого, сьогодні вони складають ЗНО з історії України! Існує безсмертний вислів М.Т.Рильського: «Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього, хто не відає про славу своїх предків, той сам не вартий пошани». Ці слова надзвичайно актуальні для кожного з нас, бо справжній українець повинен знати історію свого народу, імена видатних людей, якими пишається країна!  Тож успіху вам та Божого благословення!!!

09:49:33 09.07.2020

Он-лайн нарада

8 липня 2020 року відбулась он-лайн нарада, яку провів в.о директора Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Володимир Буняк з керівниками органів управління освітою РДА, ОТГ та міст обласного значення. На зібранні йшлося про забезпечення технологічним обладнанням харчоблоків та їдалень опорних закладів відповідно до рекомендацій Держпродспоживслужби, моніторингу сайтів ЗЗСО, реалізації Концепції НУШ та ін.

09:46:56 08.07.2020

Дати проведення ЗНО-2020

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив нові дати проведення ЗНО-2020.

08:32:42 21.05.2020