Соціальні послуги: що це та як їх отримати?

Кожен з нас опинявся в ситуації, коли звертався за підтримкою чи допомогою до батьків чи друзів, але часом такої підтримки недостатньо. Якщо людина опинилась у скрутній ситуації, вона може звернутись за професійною підтримкою – соціальними послугами.

🤗У нашій громаді ви можете звернутися у КОМУНАЛЬНУ УСТАНОВУ “ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ШПИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ”, яка знаходиться за адресою смт. Шпиків, вул. Незалежності, 139 (приміщення лікарні, 1-й поверх)🏢

📍Основне завдання Центру: запобігти потраплянню осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення, в складні життєві обставини та не залишити без допомоги жодної людини, яка потребує підтримки.

Ми діємо на принципах адресності та індивідуального підходу до кожної людини, гуманності, доступності, відкритості, законності, соціальної справедливості, конфіденційності та відповідальності за дотримання етичних і правових норм.

Центр з урахуванням потреб у соціальних послугах, визначених у Шпиківській територіальній громаді, надає такі соціальні послуги:

📌Догляд вдома;

📌Консультування;

📌Супровід сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах;

📌Натуральна допомога;

📌Супровід під час інклюзивного навчання;

📌Соціальна адаптація;

📌Соціальна інтеграція, реінтеграція;

📌Екстренне (кризове) втручання;

📌Супровід сімей, у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування;

📌Представництво інтересів;

📌Посередництво (медіація);