ПРОТИДІЯ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ

ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО: ЩО РОБИТИ ТА КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ?

Домашнє насильство – дії або бездіяльність фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь.

10:35:02 12.12.2022

"Ні" - насильству в сім'ї

В Міжнародний день боротьби за скасування рабства, в ході Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства " працівниками Центру надання соціальних послуг спільно зі службою у справах дітей та поліцейськими офіцерами громади проведено просвітницьку акцію ""Ні" насильству в сім'ї!" Слухачами лекції стали учні 9-х класів Шпиківського ОНЗЗСО І-ІІІ ступенів.

18:27:16 02.12.2021

Ми - проти насильства!!!

В рамках проведення заходів до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" та з метою привернення уваги та підвищення рівня обізнаності громадськості до проблеми вчинення насильства у будь яких його проявах, до вашої уваги відеоролик Нацсоцслужби "Ми - проти насильства"

09:18:48 30.11.2021

Щорічна Міжнародна кампанія "16 днів проти насильства"

Проблема профілактики насильства в сім’ї є актуальною для нашої країни  і кожного громадянина, оскільки її суть у порушенні прав людини і прав члена родини в сім’ї.     У рамках  проведення Всеукраїнської акції „16 днів проти насильства” в приміщенні шпиківської селищної ради відбувся круглий стіл присвячений Міжнародному дню скасування рабства, що відзначається 2 грудня.      Метою даного засідання було скоординувати роботу служб, установ та організацій щодо покращення профілактичної роботи з попередження та профілактики насильства в сім’ї. У заході взяли участь селищний голова Микола Кривоцюк, начальник Служби у справах дітей, начальник відділу освіти, директор КУ "Центр надання соціальних послуг, представники Національної поліції України та представник соціального захисту Шпиківської селищної ради.      Учасники «круглого столу» проаналізували роботу в громаді по запобіганню та протидії насильству в сім’ї та намітили ряд заходів по питанню поліпшення профілактичної роботи щодо попередженню насильства в сім’ї.

13:48:58 27.11.2020