Сторінка на стадії наповнення

Курс для розвитку бізнес-навичок молоді, розроблений в рамках проекту JOURNEY- у вільному доступі

Увага! #ВОАОМС повідомляє, що #JOURNEY курс для розвитку бізнес-навичок молоді “Можливості для самозайнятості молоді із сільської місцевості” у вільному доступі на платформі  http://journeyeplus.eu/uk/courses   4 мови – англійська, українська, грузинська, азербайджанська. Курс призначений для молодих людей, які живуть у сільській місцевості або бажають розпочати бізнес у сільській місцевості, але не тільки! Цей курс повністю розроблений експертами з ЄС (Франція, Італія, Польща). Онлайн доступ до відео та текстових матеріалів – постійно після реєстрації. Адаптовано до використання смартфонами Можливість спілкуватись у чаті з експертами та ставити питання щодо тем курсу. Сертифікат за підписом міжнародних експертів у форматі ПДФ.   Не зволікайте – використовуйте круту можливість прокачати підприємницькі навички та отримати нові знання Запрошуємо діючих та потенційних молодих підприємців громади прослухати онлайн курс та поширювати інформацію для тих кому це цікаво    У разі технічних питань, звертайтесь на пошту: journey2018eplus@gmail.com (офіційна пошта проєкту JOURNEY) або у соцмережах.

16:24:40 17.06.2021

Шпиківська селищна рада оголошує конкурс на посади директорів закладів загальної середньої освіти Шпиківської територіальної громади

Шпиківська селищна рада оголошує  конкурс  на посади директорів закладів загальної середньої освіти Шпиківської територіальної громади:  - Печерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Печери (вул. Шкільна, 102); - Рахнівсько-Лісової середньої загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів с. Рахни-Лісові (вул. Макаренка, 3);

10:13:45 27.05.2021