Оголошення

Щиро дякуємо усім, хто долучився до збору необхідних продуктів та підтримки українських військовослужбовців на передовій.

Проблема боротьби із агресором на Сході України на даний момент не залишає байдужим жодного українця. Героїзм українських військових та їхнє бажання захищати свою державу викликає в усіх повагу та бажання долучитись до здобуття перемоги.

14:05:30 18.12.2020

Збір гуманітарної допомоги для учасників АТО

ЗБІР ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ                                    ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО     Шановні громадяни, з метою підтримки військовослужбовців, які беруть участь в операції Об’єднаних сил із стримання збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях,  у зв’язку з наближенням різдвяних  та новорічних свят, запрошуємо організувати збір продуктів харчування ( яблук, цукерок, печива та інших кондитерських виробів, мінеральної та солодкої води). Прохання продукти харчування приносити в приміщення Шпиківської селищної ради до 16.12.2020 року. Зібрана допомога буде відправлена до м. Вінниця, а 21 грудня – з Вінниці в зону ООС.

18:54:48 11.12.2020