Відкриття дитячого майданчика у смт Шпикові!

Дата: 10.05.2018 10:23

08.05.2018 року в центральному парку селища Шпиків, відбулось урочисте відкриття дитячого майданчика, який  придбано за кошти, які сплачує ПП “Корнер” в рахунок соціальної угоди, укладеної з Шпиківською селищною радою.

У відкритті майданчика приймали участь депутати, члени виконавчого комітету, працівники селищної ради, представники ПП “Корнер”, КП “Шпиків”, Шпиківської МПК, Шпиківської ЗШ І-ІІІ ст.

Дитячий майданчик для нашого селища– це не тільки радість для дітей, а й для їхніх батьків. Відтепер наймолодші жителі нашої громади з користю будуть проводити свій вільний час. Це місце, де завжди буде лунати дитячий сміх, а дорослі мають можливість спостерігати за тим, як на свіжому повітрі бавляться та набираються сил їхні дітлахи.

Висловлюємо щиру вдячність усім, хто доклав зусиль для відкриття дитячого майданчика!