Відкриття дитячого майданчика у смт Шпикові!

Дата: 10.05.2018 10:23

08.05.2018 року в центральному парку селища Шпиків, відбулось урочисте відкриття дитячого майданчика, який  придбано за кошти, які сплачує ПП “Корнер” в рахунок соціальної угоди, укладеної з Шпиківською селищною радою.

У відкритті майданчика приймали участь депутати, члени виконавчого комітету, працівники селищної ради, представники ПП “Корнер”, КП “Шпиків”, Шпиківської МПК, Шпиківської ЗШ І-ІІІ ст.

Дитячий майданчик для нашого селища– це не тільки радість для дітей, а й для їхніх батьків. Відтепер наймолодші жителі нашої громади з користю будуть проводити свій вільний час. Це місце, де завжди буде лунати дитячий сміх, а дорослі мають можливість спостерігати за тим, як на свіжому повітрі бавляться та набираються сил їхні дітлахи.

Висловлюємо щиру вдячність усім, хто доклав зусиль для відкриття дитячого майданчика!

Фото без опису                      Фото без опису

Фото без опису    Фото без опису