Дата: 04.06.2018 14:12

Дитинство - найважливіша пора нашого життя, в цей час формується наш характер, уподобання, моральні переконання. Важливо, щоб воно було нормальним і щасливим, адже діти- це найцінніший скарб людства, саме від них залежить не лише наше майбутнє, а й майбутнє нашої держави в цілому.

Любов і турбота батьків – це запорука того, що дитина у майбутньому виросте впевненою та буде відчувати себе комфортно у будь-яких ситуаціях. Потрібно, щоб не тільки батьки, але й суспільство бачило в кожній дитині людину майбутнього. Для цього воно мусить, у першу чергу, поважати маленьку особистість, турбуватися про її здоров’я, освіту та особистим прикладом виховувати в ній чесність і справедливість. Тому у листопаді 1949 році в Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок 1 червня було оголошено Міжнародним днем захисту дітей.

На території Шпиківської громади були проведені святкові заходи приурочені до Дня захисту дітей. Було проведено дитячий святковий концерт за участю талановитих дітей селища. У святковій програмі були різноманітні ігри, змагання, цікаві конкурси, флешмоб, за що всі учасники отримали солодку винагороду.

Приємним сюрпризом з нагоди Дня захисту дітей був виступ народного артиста України «всенародного кума» Миколи Янченка та молодої співачки Тетяни Денисюк, які своїм виступом подарували жителям нашої громади велике задоволення, гарний настрій та створили святкову атмосферу.

Після незабутнього концерту дорослі мали змогу скуштувати смачну рибну юшку, а діти розважитись на батутах.

Фото без опису  Фото без опису Фото без опису  Фото без опису

Більше фото за посиланням http://gromada.org.ua/gromada/shpykivska/album/2442/