Про визначення проектів-переможців п’ятнадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад у 2018 році

Дата: 10.06.2018 18:31

Про визначення проектів-переможців

п’ятнадцятого обласного конкурсу проектів

розвитку територіальних громад у 2018 році

Відповідно до розпорядженням голови обласної Ради від 26 лютого 2018 року № 56 «Про п’ятнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» 04 червня 2018 року відбулося засідання Конкурсної ради XV обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

Рішенням Конкурсної ради (протокол від 04.06.2018 №2) визнано  переможцями 355 проектів (додаток 1), фінансування яких буде здійснено з обласного бюджету та фонду охорони навколишнього природного середовища спеціального фонду обласного бюджету, сформованого за рахунок надходження екологічного податку.

Шпиківською селищною радою на конкурс проектів було подано п”ять проектів, три із яких стали переможцями, а саме:

1. “За чисте довкілля” (придбання контейнерів для роздільного збору твердих побутових відходів на території Шпиківської селищної об”єднаної територіальної громади).

2. Створення реабілітаційного кабінету “Здорова сім”я” на базі Шпиківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини”

3. Придбання та встановлення спортивно — ігрового майданчика в рамках проекту: “Нова українська школа” на базі Шпиківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Переможці  :