Тульчинське об’єднане управління Пенсійного фонду України інформує

Дата: 23.08.2018 08:23

Тульчинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області постійно працює у напрямку удосконалення роботи по забезпеченню вільного доступу громадян до об’єктивної і своєчасної інформації стосовно пенсійного забезпечення.

Продовжуються робочі зустрічі з трудовими колективами Тульчинщини. Так , 22 серпня 2018 року головний спеціаліст Тульчинського відділу обслуговування громадян Інна Філіпова провела зустріч з трудовим колективом Шпиківської об’єднаної територіальної громади.

Під час зустрічі спеціаліст управління розповіла про умови та принципи призначення пенсії, про запровадження централізованої системи призначення і виплати пенсій та про законодавчі зміни які відбулися в пенсійному забезпеченні протягом останнього року.

Фахівець фонду висвітлила питання, щодо дотримання норм законодавства в частині нарахування мінімальної заробітної плати та належного оформлення трудових відносин найманих працівників.

Інна Філіпова розповіла про можливості отримання роз’яснень з питань пенсійного забезпечення за переваги веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, та отримання інформації за допомогою СМС –інформування, а також про модернізований пенсійний документ - електронне пенсійне посвідчення, як сучасний технологічний багатофункціональний інструмент.

Наприкінці виступу було надано вичерпні відповіді на всі запитання, розповсюджено буклети з пенсійної тематики.