Електронне пенсійне посвідчення – крок у майбутнє

Дата: 23.08.2018 08:26

З метою реалізації постанови Пенсійного фонду України від 03.11.2017 року №26-1 в якій визначено порядок оформлення, виготовлення та видачі документів, що підтверджують призначення особі електроні пенсійні посвідчення відтепер можуть отримувати абсолютно всі.

Тож що таке електронне пенсійне посвідчення?

Про це з жителями смт. Шпиків провела роз’яснювальну роботу головний спеціаліст Тульчинського відділу обслуговування громадян Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Інна Філіпова.

Фахівець фонду розповіла, що ЕПП – це платіжна картка, яка одночасно буде і пенсійним посвідченням, міститиме графічну та електрону інформацію про власника, ключі електронного цифрового підпису. ЕПП – на сьогоднішній день виготовляє лише АТ „Ощадбанк”. Тобто пенсіонер отримує одночасно і пенсійне посвідчення і карту для виплат, якою може пенсіонер розраховуватись будь де.

Щоб отримати модернізований пенсійний документ, потрібно звернутися до Тульчинського об’єднаного Пенсійного фонду України Вінницької області за місцем перебування на обліку та подати заяву на виготовлення посвідчення, долучивши такі документи: паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера та фотокартку розміром 30*25 мм.

Електронне пенсійне посвідчення буде виготовлено безкоштовно, протягом 30 робочих днів.