Реалізація проекту "Створення реабілітаційного кабінету "Здорова сім"я"

Дата: 05.12.2018 18:02

1 лютого 2019 року в Шпиківському КНП “Центрі первинної медико — санітарної допомоги” Шпиківської селищної ради відбулось урочисте відкриття реабілітаційного кабінету “Здорова сім”я”.

Відкриття даного кабінету стало можливе завдяки перемозі у 15 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад проекту поданого Шпиківською селищною радою під назвою: Створення реабілітаційного кабінету “Здорова сім'я”

Загальний бюджет проекту:

127 326 грн

Кошти обласного бюджету (фонду конкурсу)

42 018 грн

Кошти місцевого бюджету

65 308 грн

Кошти ГО “Життя та розвиток громад”

20 000 грн

Почесне право відкриття кабінету було надано селищному голові Крисько Миколі Михайловичу та голові ГО “Життя та розвиток громад” Білозір Ларисі Миколаївні.

Також переможцями 15 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад стали і ще два проекти, які було подано селищною радою:

- “За чисте довкілля”, загальна вартість проекту 194 680 грн.

“Придбання та встановлення спортивно — ігрового майданчика на базі Шпиківської ЗШ І-ІІІ ступенів”, загальною вартістю 184 125 грн.

Велике спасибі голові ГО “Життя та розвиток громад” Білозір Ларисі Миколаївні за те, що вона виступила партнером у співфінансуванні всіх проектів, які було подано на 15 обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуhttps://rada.info/upload/users_files/04326261/90ab1319ca1093e078ac39be3ac336dc.doc

Реалізація проекту "Створення реабілітаційного кабінету "Здорова сім"я" , який став переможцем 15 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.