День Незалежності України 2019

Дата: 28.08.2019 08:50

Квітуй, моя чарівна Україно!” - під такою назвою відзначали День Незалежності України в Шпиківській об”єднаній територіальній громаді. Вітаючи учасників та гостей свята виступили голова громади Крисько Микола Михайлович, депутат обласної ради Хребтій Ярослав Віталійович та настоятель свято — Миколаївської церкви отець Миколай.

Патріотизмом та любов'ю до України були просякнуті усі концертні номери свята у виконанні Блажієвської О., Білої О., Дзезик Л., Гребельської Л., Хмельовського Б., Мельник Л., Олійник О., Мудрик Т., Олійник Н. Приємно відзначити, що серед учасників святкового дійства багато дітей та молоді (Бистрицька О., Дзезик В., Кізлик А., Пруцик С., Фігура К., Фігура В. та ін).

Працівниками бібліотек (Топчій Л., Гудима І., Цвігун О., Руда Т.) було представлено виставку народно — прикладного мистецтва “Україна — від подиху століть до сьогодення” .

На святі були представленні роботи народних умільців (Полохач Л., Топчій Н., Кішкіна Л., Лобасенко О., Собко М., Свілої Г., Туз Л., Шутової Т.).

Присутніх гостей дійства пригощали смачною рибною юшкою (яку з душею приготували Скакун О., Паридуха М.) та різними смаколиками, спонсором яких був ТОВ “Епіцентр — Агро”.

Наприкінці свята усі учасники, а з ними і присутні заспівали пісню “Про Україну” і злетіла вона над Шпиковом, над Україною, до самого неба.

Фотографії:

- Ведучі концертної програми захоплювали своєю чарівністю та мелодійністю голосу (Дець О., Паридуха Н.)

- Із щирими словами привітання виступили голова громади Крисько Микола Михайлович, депутат обласної ради Хребтій Ярослав Віталійович та настоятель свято — Миколаївської церкви отець Миколай.

— учасники концертної програми (Дзезик Л.М., Біла О.В., Гребельська Л.В., Блажієвська О.В., Мельник Л.В.)

— учасники концертної програми (викладачі Шпиківської музичної школи Блажієвська О.В., Дзезик Л.М., Біла О.В.)

— гості свята.

Фото без описуФото без опису

- Працівники бібліотеки (Топчій Л., Гудима І., Цвігун О.), які організували виставку.

— смачна рибна юшка, яку з душею приготували Скакун О. та Паридуха М.