У Торківській школі в цьому році буде замінено віконні та дверні блоки на енергозберігаючі.

Дата: 26.09.2019 18:21

У Торківській школі в цьому році

буде замінено віконні та дверні блоки

на енергозберігаючі.

Шпиківською селищною радою на початку 2019 року було прийнято участь у шістнадцятому обласному конкурсі  проектів розвитку територіальних громад та подано проект під назвою “Впровадження енергозберігаючих технологій в спортивній залі Торківської школи І-ІІ ступенів”, який став переможцем.

Даний проект заплановано реалізувати до за рахунок таких джерел фінансування:

- Шпиківська селищна рада - 67,5 тис.грн (52%);

- Фонд конкурсу (обласний бюджет) — 45,5 тис. грн (35%);

- ГО “Життя та розвиток громад” (голова Сутика В.В.) - 15 тис. грн (12%);

- Хребтій Ярослав Віталійович — 1 тис. грн (0,5%);

- Відділ освіти Шпиківської селищної ради — 1 тис.грн (0,5%)

Спасибі  партнерам, які долучилися до співфінансування проекту, адже лише завдяки спільним зусиллям можна отримати позитивний результат.

Станом на вересень місяць 2019 р. вже виготовлено проектно — кошторисну документацію, експертизу, заключено договір на виконання робіт по проекту та доставлено віконні блоки в Торківську школу. Роботи по встановленню віконних та дверних блоків заплановано розпочати вже на наступній неділі.

За ініціативність та активну участь у організації реалізації проекту велика подяка директору Торківської школи Туз Лілії Дмитрівні та вчителю фізичної культури Туз Вадіму Івановичу.