В ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області запрацювали цілодобові консультаційні номери!

Дата: 25.11.2019 13:08

Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області позиціонує себе, як клієнтоорієнтовану організацію.

Спеціалісти завжди докладають максимум зусиль, аби жителі області  були задоволені якістю надаваних послуг.

Для зручності громадян в Управлінні запрацювали цілодобові консультаційні телефонні номери за напрямками роботи:

• (098) 165-88-11 - Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини
  • (098) 165-88-22 - Управління фітосанітарної безпеки
  • (098) 165-88-33 - Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства
  • (098) 165-88-44 - Управління захисту споживачів
  • (098) 165-88-55 - Сектор контролю за регульованими цінами