У всіх закладах загальної середньої освіти Шпиківської ОТГ призупинено навчання до 14 лютого 2020 року

Дата: 04.02.2020 15:45

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА від 04.02.2020 року №36 “Про призупинення освітнього процесу в закладах освіти області”, наказу відділу освіти Шпиківської селищної ради від 04.02.2020 року №11 “Про призупинення освітнього процесу в закладах освіти в Шпиківській ОТГ” та з метою запобігання поширенню грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій серед учасників освітнього процесу у всіх закладах загальної середньої освіти Шпиківської ОТГ освітніх процес призупинено.

Від сьогодні, 4 лютого, в усіх загальноосвітніх закладах Вінницької області запроваджено карантин на 10 днів – до 14 лютого. Причиною стало перевищення епідпорогу із захворюваності на грип та ГРВІ на 23%. Про це під час брифінгу повідомив в.о. директора департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Володимир Буняк.

Рішення про відвідування дошкільних навчальних закладів прийматиметься безпосередньо керівництвом на місцях. Моніторинг ситуації здійснюватимуть в кожному вищому навчальному закладі та прийматимуть окремі рішення. Наразі, всі вищі навчальні заклади Вінниччини  працюють у штатному режимі.

Після 14 лютого ситуацію із захворюваності проаналізують і вирішать – розпочинати навчання чи продовжувати карантин.

Учні відпрацьовуватимуть пропущені уроки за рахунок ущільнення програми.

На Вінниччині до сьогодні на карантині перебувало 169 шкіл із 771, а, відтак, не навчалися 73 тисячі учнів із 168 800 дітей.