ПРОТОКОЛ № 8 засідання комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шпиківської селищної ради ОТГ

Дата: 14.04.2020 08:23

ПРОТОКОЛ № 8

засідання комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шпиківської селищної  ради ОТГ

13 квітня 2020 року                                                                                 смт. Шпиків

Головував: голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шпиківської селищної ОТГ — Крисько М.М.

Присутні: члени комісії ТЕБ та НС (за списком)

Секретар комісії: Семко Н.В.

Запрошені: начальник Тульчинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області- Щаблевська Ю.С.

начальник відділу освіти-Джураєв А.Ю.

начальник КУ “Центр надання соціальних послуг”- Кушнір І.В.

Вступне слово.

Перший заступник селищного голови, перший заступник голови комісії з питань ТЕБ та НС Сайнецька Н.Д.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Щодо дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів в закладах торгівлі та інших закладів, що здійснюють реалізацію товарів та надають послуги населенню в період дії карантину.

2. Щодо вжиття додаткових заходів для відвернення загрози та забезпечення безпеки і здоров’я громадян з метою запобігання поширенню на території Шпиківської селищної ОТГ коронавірусної хвороби COVID-19.

3.Про дезінфекцію банкоматів та терміналів суб’єктами господарювання.

4. Про оперативне реагування на зміну епідемічної ситуації, забезпечення нагальних потреб закладів охорони здоров’я та забезпечення належного контролю за забезпеченням та цільовим використанням засобів індивідуального захисту, необхідними медичними виробами та обладнанням.

СЛУХАЛИ:начальника Тульчинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області- Щаблевську Ю.С.

Враховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, протокольного рішення № 2 від 10.03.2020 року позачергового засідання комісії ТЕБ та НС “Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення України та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19”, протоколів засідання комісій з питань ТЕБ та НС Вінницької ОДА № 7,8,10,13,19,20 та з метою попередження занесення і поширення даної хвороби серед мешканців Шпиківської селищної ОТГ, за результатами голосування та з урахуванням обговорень Комісія ВИРІШИЛА:

1. Схвалити покладання на власників закладів торгівлі, що здійснюють реалізацію товарів та надають послуги населенню в період дії карантину, забезпечення особистого контролю за додержанням обмежувальних заходів на підпорядкованих об’єктах, зокрема:

- перед входом в магазин забезпечити присутність працівника закладу, який буде перевіряти наявність у відвідувачів респіратора або захисної маски, рукавичок та проводити їх температурний скринінг;

- очікування відвідувачами магазину дозволу на вхід в магазин дотримуючись дистанції 1,5 м  та розташування ними відповідно до запропонованої схеми (додаток 1 );

-нанесенням відповідної розмітки перед входом до магазину за потреби, та у середині приміщення магазину в обов’язковому порядку;

- додержанням кількості відвідувачів, які можуть одночасно знаходитись у магазині з розрахунку 1 особа на 10 м2  торговельної площі;

- додержанням відвідувачами магазину при здійсненні розрахунку за покупки, відстані не меншій ніж 1,5 м один від одного та 3 осіб одночасно.

Термін виконання: протягом періоду карантину.

СЛУХАЛИ: першого заступника селищного голови, першого заступника голови комісії з питань ТЕБ та НС Шпиківської селищної ради ОТГ, Сайнецьку Н. Д.

З урахуванням ст.ст. 29,30,32 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, та у відповідності до Доручення Прем’єр-міністра України, голови Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 03.04.2020 року № 12702/14/1-20, протоколу Тульчинської районної комісії з питань ТЕБ та НС від 10.04.2020 року № 15, необхідно розглянути питання щодо вжиття додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів на період карантину, зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських  місцях у період вихідних і святкових днів (з 00 год.01 хв. суботи до 06 год 00 хв. першого робочого дня (після вихідних, святкових днів).

За результатами доповіді та з урахуванням обговорення Комісія ВИРІШИЛА:

1.Обмежити на період карантину, зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських  місцях у період вихідних і святкових днів (з 00 год.01 хв. суботи до 06 год 00 хв. першого робочого дня (після вихідних, святкових днів).

Термін виконання: протягом періоду карантину.

3.Про дезінфекцію банкоматів та терміналів суб’єктами господарювання.

За результатами доповіді та з урахуванням обговорення Комісія ВИРІШИЛА:

1. Зобов’язати  суб’єктів господарювання на об’єктах де розташовані банкомати та термінали   здійснювати контроль за належним утриманням та дезінфекцією зазначених пристроїв.

Термін виконання: невідкладно протягом періоду карантину.

За результатами доповіді та з урахуванням обговорення Комісія ВИРІШИЛА:

В.о. головного лікаря КНП “Шпиківський ЦПМСД” Шпиківської селищної ради,Польовому В.І., рекомендувати  здійснювати належний контроль за цільовим використанням засобів індивідуального захисту та тестів відповідно до розподілу проведеного Департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації.

Термін виконання: невідкладно протягом періоду карантину.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  першого заступника селищного голови, першого заступника комісії з питань ТЕБ та НС Шпиківської селищної ОТГ, Сайнецьку Н.Д.

Голова комісії                                     Крисько М.М.

Секретар комісії                            Семко Н.В.