ПРОТОКОЛ № 10 позачергового засідання комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шпиківської селищної ради ОТГ

Дата: 17.04.2020 21:01

ПРОТОКОЛ № 10

позачергового засідання комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шпиківської селищної  ради ОТГ

17 квітня 2020 року                                                                                 смт. Шпиків

Головував: голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шпиківської селищної ОТГ — Крисько М.М.

Присутні: члени комісії ТЕБ та НС (за списком)

Секретар комісії: Семко Н.В.

Запрошені: начальник Тульчинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області- Щаблевська Ю.С.

начальник відділу освіти-Джураєв А.Ю.

начальник КУ “Центр надання соціальних послуг”- Кушнір І.В.

Вступне слово.

Перший заступник селищного голови, перший заступник голови комісії з питань ТЕБ та НС Сайнецька Н.Д.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про санітарно-епідемічну ситуацію на території Шпиківської селищної ОТГ та необхідність введення додаткових обмежувальних заходів на період Великодніх свят та поминальних днів на території Шпиківської селищної ОТГ

СЛУХАЛИ: начальника Тульчинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області- Щаблевську Ю.С.

У зв’язку із необхідністю  дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, направлених на запобігання поширенню на території громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 під час Великодніх свят та поминальних днів, враховуючи норми постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (із змінами) існує потреба у запровадженні додаткових обмежувальних заходів пов’язаних з недопущенням поширення коронавірусної хвороби та прийняттям більшості Церков, які святкують Великодні свят за юліанським календарем про перенесення поминальних днів з 25-26 квітня 2020 року на Троїцьку поминальну суботу (6 червня 2020 року) на виконання  подання головного санітарного лікаря Вінницької області від 16.04.2020 року № 01/705, протоколу позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС № 24 від 17.04.2020 року, протоколу позачергового засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС №     від 17.04.2020 року за результатами голосування та з урахуванням обговорень КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

1.Доручити першому заступнику селищного голови, першому заступнику голови комісії з питань ТЕБ та НС Сайнецькій Н.Д. забезпечити щоденний моніторинг розвитку санітарно-епідемічної ситуації на території Шпиківської селищної ОТГ

Термін виконання: постійно

2.Запровадити відповідно до законодавства, додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів та особливий режим пересування на період карантину, зокрема щодо перебування громадян у громадських місцях у період вихідних та святкових днів ( з 13 годин 00 хв. Суботи до 06 год. 00 хв першого робочого дня після вихідних (святкових) днів;

2.1. обмежити доступ громадян до кладовищ у період з 20 квітня по 03 травня 2020 року, крім здійснення обрядів поховань з  дотриманням заходів особистої безпеки та за наявності засобів захисту;

2.2.розмістити на входах до кладовищ оголошень про тимчасове обмеження щодо їх відвідування;

2.3. вжити заходів з припинення руху транспорту до кладовищ, крім вантажних автомобілів, спецтехніки та транспорту задіяного в обрядах поховання;

2.4. забезпечити посилене інформування населення про заборону відвідування кладовищ у період з 20 квітня по 03 травня 2020 року шляхом розміщення повідомлень на відповідних офіційних сайтах.

Термін виконання:  з 17 квітня 2020 року

3.ДП Тульчинське ЛМГ/ Михаськів В.М/,  Шпиківській МПК/ Волошенюк О.В/

3.1. вжити заходів щодо заборони  відвідування населенням лісових масивів на території  Шпиківської селищної ОТГ у вихідні та святкові дні;

3.2. створити  “зелені патрулі” для здійснення патрулювання лісових масивів з метою недопущення виникнення пожеж природних екосистем

Термін виконання:  з 18 квітня 2020 року до скасування карантину або пом’якшення обмежувальних заходів

3.3. Системному адміністратору /Кравчуку А.В./ з метою  недопущення коронавірусної інфекції забезпечити посилене інформування населення про заборону відвідування кладовищ у періоди з 03 травня 2020 року шляхом розміщення повідомлення на офіційному сайті Шпиківської селищної ОТГ.

Термін виконання:  з 17 квітня 2020 року

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  першого заступника селищного голови, першого заступника комісії з питань ТЕБ та НС Шпиківської селищної ОТГ, Сайнецьку Н.Д.

Голова комісії                                     Крисько М.М.

Секретар комісії                            Семко Н.В.