Благодійним фондом "Подільська громада" передано засоби індивідуального захисту для Шпиківського ЦПМСД

Дата: 08.05.2020 09:27

Фото без описуФото без описуФото без опису

Нині увага всієї країни прикута до новин про захворювання та протидію поширенню короновірусної інфекції. Весь інформаційний простір заповнений темою коронавірусу. Сьогодні людям справді дуже потрібна віра, але не менше їм потрібна елементарна безпека.
07.05.2020 року від Благодійного фонду “Подільська громада”, що фінансується в рамках благодійної програми ТФ Спецфонд Володимира Гройсмана “СТОП ВІРУС” на Шпиківський ЦПМСД  було безоплатно передано: 20 захисних одноразових костюмів, 10 захисних щитів з ПЕТ, 50 респіраторів, 40 пар бахіл, 5 комплектів постільної білизни, 10 л дезінфекційних засобів, оприскувач тисковий, 2000 захисних медичних масок. На загальну суму 28803 грн.
Висловлюємо слова щирої подяки за надану благодійну допомогу.  Ця підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем громади. Також щиро дякуємо Козаку Ю.В., який долучився до доброї справи та забезпечив доставку засобів захисту.