Оголошення про проведення громадських слухань  з питання обговорення встановлення ставок місцевих податків і зборів на 2021 рік

Дата: 21.05.2020 15:01

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до розпорядження Шпиківського селищного голови від ___ 15.05. 2020 року № 81-р «Про проведення громадських  слухань» запрошуємо Вас взяти участь в громадських слуханнях, які відбудуться 26 травня 2020 року о 10-00 год. в залі засідань Шпиківської селищної ради (за адресою: вул. Ліпіна, 4, смт. Шпиків), з питання обговорення встановлення ставок місцевих податків і зборів на 2021 рік та з метою врахування зауважень та пропозицій юридичних і фізичних осіб до проектів рішень Шпиківської селищної ради щодо встановлення ставок місцевих податків і зборів на 2021 рік.

На офіційному вебсайті Шпиківської селищної ОТГ https://shpykivska-gromada.gov.ua/ в розділі «Регуляторна політика» опубліковано проекти рішень:

-                     «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Шпиківської селищної ОТГ на 2021 рік»;

-                     «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території  Шпиківської селищної ОТГ на 2021 рік»;

-                      «Про встановлення ставок  єдиного податку на території Шпиківської селищної ОТГ на 2021 рік»;

-                     «Про встановлення транспортного податку на території Шпиківської селищної ОТГ на 2021 рік”

Пропозиції та зауваження до проєктів рішень просимо надсилати до виконавчого комітету Шпиківської селищної ради за адресою:

вул.Ліпіна, 4, смт. Шпиків.