Шановні мешканці Шпиківської селищної ОТГ!

Дата: 12.06.2020 11:32

Шановні мешканці Шпиківської селищної ОТГ!

Станом на 11:00 годин 11.06.2020 року на території Вінницької області зареєстровано 1823 підозри на СОVID-19. У 1236 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 103 дітей (місто Вінниця-68, Вінницький район — 6, (Гайсинський, Жмеринський та Липовецький райони по 4), Барський-2, (Тростянецький, Хмільницький, Калинівський — по 3), (Козятинський, Літинський, Могилів-Подільський, Немирівський, Томашпільський, Чернівецький райони по 1 дитині). Лише за останню добу виявлено 44 випадки захворюваності на СОVID-19, що значно перевищує середньодобовий показник захворюваності.

Враховуючи негативну тенденцію щодо збільшення випадків захворюваності населення області на СОVID-19 та з метою посилення протиепідемічних заходів на підприємствах, установах та організаціях:

ЗАБЕЗПЕЧИТИ:

неухильне виконання вимог постанов Головного Державного санітарного лікаря України щодо впровадження рекомендацій із організації протиепідемічних заходів у всіх галузях економіки, господарства та соціально-культурної сфери;

вжити дієвих заходів щодо суворого дотримання заходів особистої гігієни, та профілактики захворювань спричиненої коронавірусною інфекцією, зокрема, частого миття рук, вологого прибирання службових та виробничих приміщень, дотримання соціальної дистанції (не менш 1,5 метра), уникнення перебування у місцях масового скупчення людей, дотримання маскового режиму;

активізувати роз’яснювальну роботу серед службових колективів щодо профілактики захворювань спричиненої коронавірусною інфекцією.

В разі виявлення підозри захворюваності на СОVID-19 обов’язково дотримуватись вимог самоізоляції.

Комісія з питань ТЕБ та НС Шпиківської селищної ради