В рамках програми "Велике будівництво" у Шпиківській селищній об'єднаній територіальній громаді продовжуються роботи по реконструкції будівлі поліклініки під дитячий садок

Дата: 22.07.2020 13:30

На території Шпиківської громади довгий час залишається не вирішеним питання охоплення дітей дошкільного віку дошкільним навчанням та вихованням. Станом на 01.01.2020 рік із 300 дітей дошкільного віку, мають змогу відвідувати дитячий садок лише 68. Тому ще у 2012 році розпочато реконструкцію будівлі поліклініки під дитячий садок.
Загальна вартість проєкту 17661,002 тис грн. Від початку будівництва станом на 15.07.2020року освоєно коштів в сумі 9294,078 тис грн., в тому числі:
- субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 3247,828 тис грн.
- субвенції з державного бюджету місцевим об'єднаним територіальним громадам на розвиток інфраструктури в сумі 3252,222 тис грн.
- коштів місцевого бюджету - 840,485 тис грн.
- коштів державного фонду регіонального розвитку - 1953,543 тис грн.
За перше півріччя 2020 року освоєно коштів Державного фонду регіонального розвитку - 1953,543 тис грн та коштів бюджету об'єднаної територіальної громади 1055,377 тис грн.
Продовжуються виконуватись будівельні роботи по облаштуванню прилеглої території майбутнього дитячого садочка, а саме улаштування тротуарів, мережі зовнішнього освітлення, оформлення "Тіньових навісів" та благоустрою території.
Проводяться внутрішні оздоблювальні роботи в приміщені дитячого садка (штукатурка стін, шпатлювання, улаштування каркасу підвісних стель, самовирівнювальна стяжка підлоги, улаштування покриттів з плитки вимощення, монтаж вентиляційних повітропроводів, установлення радіаторів опалення.
В опалювальному пункті проводяться роботи по тепломеханічній частині.