Шпиківська селищна рада запрошує взяти участь у конкурсі Бюджет участі

Дата: 20.08.2020 17:22

Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість мешканцям Шпиківської ОТГ брати участь в розподілі коштів селищного бюджету через створення проектів  у сферах житлово-комунального господарства, освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту, охорони навколишнього природного середовища, спорту.

Будь-який житель ОТГ може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в ОТГ, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету 2021 року.

Орієнтована вартість фінансування проекту до  500 тис. грн.

Вам виповнилося 18 років, місце реєстрації – територія Шпиківської селищної ради та маєте цікаві ідеї розвитку громади? Тоді не зволікайте та подавайте свій проект  до 30 листопада 2020 року!

Проекти-переможці реалізовуватимуться Шпиківською селищною радою протягом бюджетного 2021 року.

Для реалізації ваших ідей розвитку Шпиківської ОТГ необхідно подати проект та заповнити форму: