Свято 1 вересня 2020!

Дата: 01.09.2020 10:41

Дорогі школярі, шановні вчителі, викладачі та працівники навчальних закладів! Від щирого серця вітаю Вас з 1 вересня - Днем знань. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті. Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Дорогі одинадцятикласники! Бережіть у своїй пам’яті шкільні роки, як неоціненний дарунок долі, непідвладний плину часу образ вчителя, який навчав кожного з вас не тільки читати та писати а й основам великої науки – життя.

Зі святом вас усіх – із Днем знань. З початком нового навчального року!

З повагою голова Шпиківської селищної ради
Крисько М.М.