Щорічна всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"
Дата: 26.11.2020 11:11
Кількість переглядів: 555
25 листопада стартувала щорічна всеукраїнська акція "16 днів проти насильства".
Шпиківська ОТГ відзначила початок акції проведенням робочої зустрічі працівників КУ ,,Центр надання соціальних послуг" , служби у справах дітей Шпиківської селищної ради та Тульчинського відділу пробації.
Метою зустрічі було привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, насильства за ознакою статі та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, а також формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства. Також було розглянуто "Порядок взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04326261/69214cf4acdf3cceba2bddd6a7b55959.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04326261/aa5c3954b57659ac761cd5d2cb17b2fa.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04326261/4208f7d93c344599c7a24e2db0ff435f.jpg)