1 грудня - Всесвітній День боротьби зі СНІДом

Дата: 01.12.2020 15:44

1 грудня – Всесвітній День боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ – позитивними людьми
– це не просто епідемія, це проблема, замовчування якої може призвести до загибелі людства на цілій планеті.

1 грудня – день, коли всі сили суспільства об’єднуються в боротьбі з цією хворобою. Люди повинні навчитись жити так, щоб протистояти в боротьбі з епідемією.
ВІЛ/СНІД - це одна з найглобальніших і найсерйозніших проблем людства. І кожен для себе повинен запам’ятати: єдина зброя проти СНІДу — це знання і власна обережність. Саме тому, на тери торії Шпиківської ОТГ була проведена вулична акція за участі працівників Тульчинського відділу пробації, КУ "Центр надання соціальних послуг" та служби у справах дітей Шпиківської селищної ради. Під час акції перехожим роздавалися буклети та роз'яснювалася інформація про історію виникнення ВІЛ/СНІДу, шляхи передачі та засоби запобігання ВІЛ-інфекції.

Сподіваємося, що такі заходи привернуть увагу громадян до проблем, що впливають на поширення ВІЛ/СНІДу і допоможуть їм надати перевагу здоровому способу життя.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису