СТАРТУЄ 16-ТА ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ»

Дата: 01.04.2021 15:33

З 1 квітня по 30 вересня 2021 року стартує благодійна 16-та Всеукраїнська акція «Серце до Серця” – «Здорові немовлята!». Метою акції є закупівля неонатального медичного обладнання для дитячих лікарень.

Акція проходитиме в адаптивному режимі до змін стану захворюваності в територіальних об’єднаннях та з урахуванням карантинних обмежень, пов’язаних з коронавірусною інфекцією.

Контроль за зібраними коштами здійснюватиметься Наглядовою Радою та відповідними органами державної влади. А на інтернет-сторінці Фонду (www.sercedoserca.com.ua) буде подана загальна сума і роз’яснення як вона витрачається для закупівлі спеціального медобладнання.

Закупівля медичного обладнання здійснюватиметься за принципом співвідношення ціна/якість. Лікарська Рада Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», до складу якої входитимуть провідні спеціалісти в галузі неонатології, оберуть найкращі пропозиції щодо закупівлі медичного обладнання для надання якісної медичної допомоги. Медичне обладнання передаватиметься у дитячі лікарні в областях України у порядку, визначеному Лікарською Радою.

Детальніше з Програмою організації та проведення 16-ї Всеукраїнської акції «Серце до Серця» - «Здорові немовлята!» можна ознайомитися за посиланням: https://sercedoserca.com.ua/

Рахунок для благодійних внесків:

АТ КБ “Приватбанк”

IBAN UA 17305299 0000026008043604327, ЄДРПОУ 34354227

ПАТ “Кредобанк”

IBAN UA 39 325365 0000002600501306399, ЄДРПОУ 34354227

Найменування платежу: «Благодійний внесок для _________________ (назва області (міста)».