«Чорнобильська трагедія: подвиг, пам'ять, майбутнє»

Дата: 22.04.2021 15:31

6 квітня з ініціативи Вінницької облдержадміністрації на знак вшанування пам`яті 35-их роковин ліквідації масштабної екологічної катастрофи на Чорнобильській АЕС у Вінниці стартувала естафета пам`яті “Чорнобильська катастрофа: подвиг, пам`ять, майбутнє...”

Сьогодні, 22 квітня, представники Могилів-Подільського району передали голові Тульчинської райдержадміністрації Олександру Гаврилюку та голові Тульчинської районної громадської організації «Ліквідатори Чорнобиля» Станіславу Вільку символічний пам’ятний знак та альбом ліквідаторам – «чорнобильцям»

Голова Шпиківської територіальної громади Кривоцюк М.М. та учасник ліквідації Чорнобильської АС Придатко С.С. разом з представниками відділів та служб райдержадміністрації, районної ради, Тульчинської територіальної громади та дев`яти територіальних громад Тульчинського району взяли участь в мітингу з нагоди відзначення 35-х роковин Чорнобильської трагедії та проведення естафети пам’яті «Чорнобильська трагедія: подвиг, пам'ять, майбутнє».Біля пам’ятника загиблим та померлим учасникам ліквідації техногенної катастрофи учасники мітингу вшанували загиблих хвилиною мовчання. З вітальним словом виступили голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк та Тульчинський міський голова Валерій Весняний.

Також всі разом відвідали музей “Пам’яті Чорнобиля”