26 квітня День пам’яті Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2021 11:29

26 квітня Україна і світ відзначає 35 роковину з дня аварії на Чорнобильській АЕС.

В Шпиківській ТГ вшановували учасників ліквідації біля стели присвяченій пам'яті аварії на Чорнобильській АЕС.

З вітальним словом виступив селищний голова Кривоцюк М.М: Вітаю усіх ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС з Днем вшанування їхнього подвигу!

Ми були свідками героїчних зусиль цілого покоління наших співвітчизників, які врятували майбутнє для своїх нащадків.

Глибоко вдячний всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.

Низько вклоняюсь усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашої громади, які 35 роки тому, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Щиро бажаю всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи! Після вітання селищний голова разом головою Шпиківського осередку Тульчинської організації "Ліквідаторів Чорнобиля" Придатком Сергієм Степановичем відзначили медалями та подяками за мужність, героїзм у подоланні техногенної катастрофи та з нагоди відзначення 35-х роковин Чорнобильської катастрофи:

Придатка Сергія Степановича

Берегового Володимира Миколайовича

Чорного Петра Івановича,

Козачко Миколу Степановича,

Лопатюк Андрія Івановича,

Джог Володимира Андрійовича,

Бабій В'ячеслава Петровича,

Лівінського Карла Карловича,

Кішкіна Леоніда Івановича,

Стоколяс Анатолія Олексійовича,

Поліщук Михайла Андрійовича,

Мельник Володимира Андрійовича, Плетенчук Івана Устимовича, Писларь Алефтіма Івановича,

Левінський Анатолія Карловича,

Маціц Надію Василівну,

Бабич Миколу Івановича,

Баландіна Михайла Сергійовича, Нагнибіда Анатолія Юхимовича, Кліпацького Миколу Васильовича, Білозор Сергія Васильовича.

Загиблих учасників аварії вшанували хвилиною мовчання.

До привітань також долучилась Білозір Лариса Миколаївна - Народний депутат України, яка передала всім учасникам ліквідації Великодні Пасхи та вітальні листівки.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису