Привітання з Великоднем!
Дата: 02.05.2021 15:35
Кількість переглядів: 959
Шпиківська селищна рада, депутатський корпус, виконавчий комітет щиро вітає з Великоднем.
Христос воскрес! Сьогодні вся природа радіє і приносить нам радість і тепло Воскресіння, тому ми Вам бажаємо насолодитися пасхальною благодаттю, щоб Ви завжди світилися, як сонечко і випромінювали для оточуючих душевне тепло, радість, світло і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій!Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими. Всіх Вам земних благ!![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04326261/6bb860e28c9020463fed5e6c6438a473.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04326261/6bb860e28c9020463fed5e6c6438a473.jpg)