Відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” “Джура”

Дата: 07.05.2021 15:57

Фото без описуФото без описуФото без опису7 травня 2021 року на базі Рахнівсько-Лісової СЗШ І-ІІІ ст відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” “Джура”. У конкурсних випробуваннях взяло участь 4 команди закладів загальної середньої освіти Шпиківської територіальної громади.
 З побажаннями успіхів у грі до дітей звернулися селищний голова Кривоцюк М.М., начальник відділу освіти Джураєв А.Ю. та директор Рахнівсько-Лісосвої СЗШ  І-ІІІ ступенів Горобець В.О.
 У  день гри,  юні патріоти змагалися у конкурсах:  зі стройової підготовки “Впоряд”, мистецько-музичної композиції “Ватра”, історичної гри-вікторина “Відун”, “Рятувальник”,  “Стрільба”,  долали туристсько-спортивну смугу перешкод, змагалися в перетягуванні линви.
 Атмосфера взаємодовіри та доброзичливі посмішки, позитивний настрій та згуртованість – ось такий результат неймовірної праці людей, які забезпечили проведення І  етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл”» “Джура”.

За підсумками конкурсу визначено таких переможців:

1 місце-  рій “Патріот” Рахнівсько Лісова СЗШ І-ІІІ ст
2 місце рій “Лицарі сонця” Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с.Велика Вулига
3 місце рій “Печерська Січ” Печерська СЗШ І-ІІІ ст
3 місце рій “Козаки” Шпиківський ОНЗЗСО І-ІІІ ст

Рої були нагороджені грамотами відділу освіти Шпиківської селищної ради. За умовами конкурсу переможці (рій “Патріот” Рахнівсько Лісова СЗШ І-ІІІ ст) будуть представляти честь нашої громади на обласних змаганнях Сокіл-Джури.
 Відділ освіти Шпиківської селищної ради та учасники змагань щиро вдячні директору Рахнівсько-Лісосвої СЗШ     І-ІІІ ступенів Горобцю В.О та педагогічному колективу закладу, який гостинно приймав і надав свою навчально-матеріальну базу для проведення змагань.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису