Відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” “Джура”

Дата: 07.05.2021 15:57

7 травня 2021 року на базі Рахнівсько-Лісової СЗШ І-ІІІ ст відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” “Джура”. У конкурсних випробуваннях взяло участь 4 команди закладів загальної середньої освіти Шпиківської територіальної громади.
 З побажаннями успіхів у грі до дітей звернулися селищний голова Кривоцюк М.М., начальник відділу освіти Джураєв А.Ю. та директор Рахнівсько-Лісосвої СЗШ  І-ІІІ ступенів Горобець В.О.
 У  день гри,  юні патріоти змагалися у конкурсах:  зі стройової підготовки “Впоряд”, мистецько-музичної композиції “Ватра”, історичної гри-вікторина “Відун”, “Рятувальник”,  “Стрільба”,  долали туристсько-спортивну смугу перешкод, змагалися в перетягуванні линви.
 Атмосфера взаємодовіри та доброзичливі посмішки, позитивний настрій та згуртованість – ось такий результат неймовірної праці людей, які забезпечили проведення І  етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл”» “Джура”.

За підсумками конкурсу визначено таких переможців:

1 місце-  рій “Патріот” Рахнівсько Лісова СЗШ І-ІІІ ст
2 місце рій “Лицарі сонця” Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с.Велика Вулига
3 місце рій “Печерська Січ” Печерська СЗШ І-ІІІ ст
3 місце рій “Козаки” Шпиківський ОНЗЗСО І-ІІІ ст

Рої були нагороджені грамотами відділу освіти Шпиківської селищної ради. За умовами конкурсу переможці (рій “Патріот” Рахнівсько Лісова СЗШ І-ІІІ ст) будуть представляти честь нашої громади на обласних змаганнях Сокіл-Джури.
 Відділ освіти Шпиківської селищної ради та учасники змагань щиро вдячні директору Рахнівсько-Лісосвої СЗШ     І-ІІІ ступенів Горобцю В.О та педагогічному колективу закладу, який гостинно приймав і надав свою навчально-матеріальну базу для проведення змагань.