" Я на велосипеді - ні обмежень, ні кордонів"

Дата: 21.05.2021 16:00

21 травня 2021 року відбувся Патріотичний велопробіг приурочений до Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні та до Дня Європи. Захід традиційно розпочався із підняття Державного прапора України та прапора Європейського союзу, та привітань від селищного голови Кривоцюка М.М.

На свято були запрошені депутат обласної ради Хребтій Я.В. та начальник відділу гуманітарного розвитку управління правого забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування Тульчинської районної адміністрації Чепернатий С.В..

У заході взяли участь любителі велосипедного відпочинку.