Agroshow Ukraine у Черкасах

Дата: 27.05.2021 15:29

Шановні аграрії громади, приєднуйтесь до святкувань Всеукраїнського дня фермера на щорічному Agroshow Ukraine у Черкасах

З 16 по 18 червня в Черкасах на території аеропорту відбудеться масштабна виставка-фестиваль - AGROSHOW Ukraine в рамках якого вся Україна вперше відзначить Всеукраїнський день фермера. Привітати аграріїв з’їдуться провідні компанії, а організатори готують насичену програму свята.

За Указом Президента України це свято набуло офіційної чинності та вперше буде відзначатися аграріями. Захід спрямований на популяризацію фермерства в Україні, враховуючи їх значення для розвитку сільського господарства, внесок у вирішення питань продовольчої безпеки держави.

Програма заходу:
? Масштабна, розважальна програма до святкування Всеукраїнського Дня Фермера, виступ Насті Каменських
? Нагородження Фермерів з усієї України в різних номінаціях
? Демонстрації та шоу сільськогосподарської техніки
? Велика зона фестивалю: майстер-класи, велике дружнє застілля, безлімітне пиво, перегони тракторів, виступи гуртів
? Активна програма на стендах учасників, розіграш подарунків

Щорічно виставку AGROSHOW Ukraine відвідують більше 8000 аграріїв, серед яких керівники та працівники фермерських господарств, агрохолдингів, малі та середні фермери. Учасниками виставкової площі стануть більше 250 компаній.
Тематика виставки: техніка та обладнання, внутрішньогосподарська логістика, селекція та насінництво, агрохімія та засоби захисту, управління технологічними процесами, автовиставка, фестиваль інновацій.

Місце проведення: м. Черкаси, КП «Черкаський аеропорт» вул. Смілянська, 168 Дата проведення: 16-18 червня 2021 року
Сподіваємось на Вашу підтримку.

До зустрічі на святкуванні Всеукраїнського Дня Фермера в рамках AGROSHOW Ukraine 2021!

Контакти: +380684858386, agroshow.ua@gmail.com. Програма та реєстрація відвідувачів на сайті agroshow.com.ua