МИ ПЕРЕМОГЛИ У КОНКУРСІ "КОМФОРТНІ ГРОМАДИ"

Дата: 08.06.2021 16:37

МИ ПЕРЕМОГЛИ У КОНКУРСІ

"КОМФОРТНІ ГРОМАДИ"

ЕКСПЕРТНА РАДА КОНКУРСУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «КОМФОРТНІ ГРОМАДИ» ПІДБИЛА ПІДСУМКИ. ЗАГАЛЬНА ВАРТІСТЬ ПРОЄКТІВ СКЛАЛА 53,2 МЛН ГРН. З НИХ ОЧІКУВАНЕ ФІНАНСУВАННЯ З ОБЛАСНО-ГО БЮДЖЕТУ – 19,7 МЛН. ГРН. ЗАЛУЧЕНІ КОШТИ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ТА ЇХ-НІХ ПАРТНЕРІВ – 33,5 МЛН. ГРН. ЗАГАЛОМ БУЛО ПОДАНО 213 ПРОЄКТІВ.

У м. Вінниця відбулося нагородження переможців конкурсу "Комфортні громади". Голова Ві-нницької обласної ради Вячеслав Соколовий вручив диплом голові громади Миколі Кривоцюку!Шпиківська селищна рада стала переможцем з проєктом "Освіт-лені вулиці - комфорт та безпека жителів Шпиківської територіальної громади". Проєкт передбачає освітлення вулиць у с. Даньківка та с. Торків. Загальний бюджет проєкту 469713 грн. Очікуване фінансування з обласного бюджету 234 тис. грн. Майже 225 тис. грн. становитиме власний внесок територіальної громади. Внесок партнерів становитиме 11 тисяч грн.Шпиківська ТГ має стати ком-фортною для кожного жителя!