#Могилів_Подільський_район #Великебудівництво_Вінниччина

Дата: 26.07.2021 17:08

#Могилів_Подільський_район #Великебудівництво_Вінниччина

За дорученням Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА в рамках робочого візиту до Могилів-Подільського району перший заступник голови Наталя Заболотна із заступником голови Могилів-Подільської РДА Ганною Сінчак та Ямпільським міським головою Сергієм Гаджуком перевірили готовність Ямпільського приймального відділення, яке ремонтується в рамках програми Президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" за рахунок коштів з державного бюджету. Перша черга вже готова. Отримано сертифікат, що підтверджує готовність до експлуатації. Для лікарні за кошти державного бюджету було придбано нове та сучасне медичне обладнання: - комп’ютерний томограф; - апарат УЗД; - система рентгенівська діагностична. КТ і УЗД вже встановлено, залишилось отримати лише дозвільні документи на експлуатацію. Всі обстеження на цьому обладнані робитимуть БЕЗКОШТОВНО!

Зроблено багато, хоча #ВеликеБудівництво стартувало лише минулого року.

#ТульчинськаРДА