Велике будівництво. Капітальний ремонт міжнародної траси М-21 «Виступовичі – Житомир - Могилів-Подільський»

Дата: 02.08.2021 10:59

Дорогу, що веде до кордону з Молдовою, зробили ширшою

#великебудівництво Вінниччина. Капітальний ремонт міжнародної траси М-21 «Виступовичі – Житомир - Могилів-Подільський».

???? Підрядники працюють на кількох ділянках одночасно - фрезерують старе покриття, влаштовують нову дорожню основу та нижній шар асфальтобетону.

????Дорогу не лише оновлюють, а й на окремих розширюють її більш, ніж вдвічі: з 6 до 13,5 метрів.

??Загалом в межах Вінницької області по програмі «Велике будівництво» ремонтується 6 ділянок на міжнародній трасі М-21. Три - між Вінницею і Жмеринкою і три – біля Вендичан і Могилів-Подільського.

???? За інформацією компанії «Автострада», яка виконує ремонтні роботи, на ділянках працюють близько 200 осіб та понад 150 одиниць техніки.

Дорога М-21 йде через Житомирщину і Вінниччину та закінчується на прикордонному пропускному пункті Могилів-Подільський, що веде до міста Бельців у Молдові.

Загальна довжина міжнародної траси складає 401 км.

#ТульчинськаРДА

#Великебудівництво