Велике будівництво. Краматорськ

Дата: 03.08.2021 13:34

У Краматорську "з нуля" стартувало будівництво сучасної обласної багатопрофільної лікарні ІІІ рівня.

По суті, це буде ціле медичне містечко. Символічний старт будівництву дав Президент України - Зеленський Володимир Олександрович  , який особисто ініціював зведення цього надсучасного медичного центру.

Лікарня у Краматорську стане своєрідним хабом, який поєднає діагностику, медичну допомогу і науку.

Тут передбачене функціонування високоспеціалізованих відділень. Більшість видів меддопомоги, які планують надавати у медичному містечку, зараз взагалі не надаються в області або потребують значного розширення.

Це стосується кардіохірургії (зокрема дитячої), судинної хірургії, гематології, проктології, торакальної хірургії, урології, політравми тощо. На базі стаціонарних відділень буде розміщено клінічні кафедри Донецького національного медуніверситету.

Лікуватись у Краматорську зможуть мешканці не тільки Донецької, а й Луганської та Харківської областей.

Донецька область – зараз перша за кількістю проєктів, які реалізуються у рамках програми Президента Володимира Зеленського Велике будівництво.

Міста і села, які обрали лінію України і свободи, сьогодні розвиваються. Дякуємо за цю можливість захисникам України.

#великебудівництво

#ТульчинськаРДА