Велике будівництво .Бершадь

Дата: 03.08.2021 16:49

«Велике будівництво 2021»: Розпочато ремонт «бершадської об’їзної», -повідомив Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА :

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Бершаді (за новим територіальним поділом, це Гайсинський район) реалізується один із масштабних інфраструктурних проєктів - ремонт об’їзної дороги.

Як зазначив Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА в області продовжується ремонт інфраструктурних об’єктів за маршрутним принципом.

«Ділянка починається та частково проходить у Бершаді, кінець траси примикає до автомобільної дороги районного значення Р-54 Дубине-Краснопілка, територіальної автомобільної дороги Т0222,- повідомив очільник області.- Стан автомобільної дороги О-02-02-03 Східний об’їзд м. Бершадь км 5+356 – км 7+876 роками був найбільш болючим для жителів об’єднаної територіальної громади. Десятки років ремонту дорога не бачила - тріщини, колійності, вибоїни, покриття зруйноване... Нарешті відремонтують!»

Проєктом передбачено:

- поширення проїзної частини;

- влаштування нового дорожнього одягу;

- укріплення узбіч;

- встановлення за укріпленою смугою узбіч прикрайкових лотків;

- відновлення профілю кюветів;

- ремонт портальних стінок водопропускних труб.

Для безпеки руху в межах Бершаді улаштують тротуари з бортовими каменем, на всій ремонтній ділянці нанесуть дорожню розмітку, влаштують направляючі стовпчики та бар’єрне огородження.

За договірним зобов’язанням, підрядна організація планує завершити ремонтні роботи до грудня 2022 року.

Дорожники уже виконали підготовчі роботи, розпочали активно влаштовувати основу та нижній шар дорожнього одягу.

Говорячи про переваги «бершадської об’їзної», Сергій Борзов відмітив: «Насамперед - по відремонтованій дорозі можна буде швидко доїхати до обласного центру, а також центру громади – це важливо у втіленні реформи децентралізації. До того ж, виведення значного потоку транзитного транспорту за межі населеного пункту розвантажить міську дорогу від транспорту, збереже від передчасного руйнування дорожнього покриття, підвищить безпеку руху, поліпшить екологічну ситуацію»,- зауважив Голова ОДА.

#ВеликеБудівництво

#ТульчинськаРДА