Велике будівництво - Ямпіль

Дата: 04.08.2021 13:07

За інформацією керівництва

компанії ,,Автострада'':

влаштували нижній шар асфальтобетону на всіх 125 км Р-08, що йде з Немирова до кордону з Молдовою у місті Ямпіль.

? На 50 кілометрах дороги вклали верхній шар асфальту та вже наносимо дорожню розмітку.

Повністю відновили один міст з восьми, готовність інших - до 70%.

У понад 20 населених пунктах влаштовуємо супутню інфраструктуру. Робимо освітлення, з'їзди, тротуари та зупинки для транспорту.

Роботи виконуємо паралельно, попри швидкий темп, жорстко контролюємо питання якості, цим займається наша центральна лабораторія. Щотижня на ділянках відділ технічного нагляду Автостради перевіряє абсолютно всі складові дорожнього будівництва.

???? На Р-08 працюємо цілодобово, усі виробничі процеси проходять паралельно. До робіт на об’єкті залучено 600 дорожніх будівельників та понад 300 одиниць спецтехніки.

Відремонтували дві територіальні дороги біля Ямполя - Т-02-02 і Т-02-40 - які фактично є продовженням Р-08 й під'їздом до майбутнього Ямпільського мосту, який ми уже почали будувати. Він сполучить Україну та Молдову.

Розвиваємо Україну! ????????

#Великебудівництво