Велике будівництво

Дата: 18.08.2021 16:11

Сьогодні до синьо-жовтого флешмобу прямісінько з автошляху М-30 Стрий – Ізварине приєднується колектив Служби автомобільних доріг у Вінницькій області.

Цього року до 30 Незалежності України «зшиваємо» Захід та Схід 1 400 кілометрами найдовшої дороги — Дороги Єдності. Її відновлення по всій протяжності є пріоритетом для нас. У Вінницькій області до складу М-30 увійшла дорога М-12, яка була повністю відновлена по всій протяжності.

Доєднуйтеся до флешмобу «Місцями Великого будівництва» та діліться вашими фото на відновлених об’єктах у вашому регіоні у коментарях. Нумо святкувати!

#Великебудівництво

#ТульчинськаРДАФото без опису