Про проведення зборів з військовозобов’язаними в період з 22 вересня по 1 жовтня 2021року.

Дата: 25.08.2021 15:36

ТУЛЬЧИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИТА ТУЛЬЧИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ПОВІДОМЛЯЄ,

що з метою удосконалення системи територіальної оборони, з урахуванням Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про основи територіального спротиву» та «Про внесення змін до ст. 1 Закону України про чисельність Збройних Сил України», статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», п.5, п.11 та п.12 розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11 травня № 408-дск «Про введення в дію рішення ради оборони Вінницької області від 27 квітня 2021 року» та з метою виконання заходів Плану територіальної оборони Вінницької області, на території Тульчинського району буде проведено збори з військовозобов’язаними в період з 22 вересня по 1 жовтня 2021року.

Під час проходження начальних зборів у військовозобов’язаних є можливість зустрітись зі своїми бойовими товаришами, удосконалити свої військові  навички, отримати нову спеціальність, посаду, чергове звання, практично виконати стрільби з бойової зброї.

Мета зборів комплексна, починаючи з індивідуальних навичок військовозобов’язаних, з урахуванням сучасної специфіки виконання військовими підрозділами завдань в складі свого підрозділу та військової частини.

Навчальні збори сплановано провести у Тульчинському районі. Термін проведення зборів – 10діб.

Після проходження навчальних зборів військовозобов’язані повертаються до місць постійного проживання та продовжують своє повсякденне життя.

СИСТЕМА ПРИВІЛЕЇВ ТА ПІЛЬГ

для військовозобов’язаних, які будутьзалучені на навчальні збори

За військовозобов’язаним зберігається:

• місце роботи;

• займана посада;

• державне страхування.

Військовозобов’язаному виплачуються (в залежності від військового звання):

• виплачується середньомісячний заробіток на підприємстві не залежно від форми власності(для працюючих громадян);

• грошова виплата за 10 діб підготовки (відповідно до посади та військового звання);

• добові за час перебуванняна навчальних зборах;

- тим, які на день призову на збори не працюють –із розрахунку один прожитковий мінімум на місяць і фактичний час перебування на зборах.

Всі військовозобов’язані на час зборів забезпечують безкоштовним харчуванням і одягом.

За більш конкретною інформацією щодо проходження зборів з

військовозобов’язаними звертатися до Тульчинського районного центру комплектування та соціальної підтримки та відділів

м. Тульчин, вул. Свідницького, буд. 7тел.04335-2-23-72

смт. Томашпіль вул. Ігоря Гаврилюка, 23 тел. 04348-2-14-54