Велике будівництво

Дата: 02.09.2021 13:04

Оперативна інформація з реалізації програми Президента України Володимира Зеленського #Великебудівництво:

Укріплюємо узбіччя на дорозі Р-33 біля села Велика Михайлівка.

У межах поточно-середнього ремонту дороги Р-33 Вінниця-Турбів-Гайсин-Балта-Велика Михайлівка - /М-16/, на ділянці км 330 - км 344, тривають роботи з укріплення узбіччя щебенево-піщаною сумішшю.

Ділянка проходить від повороту на селище Соше – Острівське до смт Велика Михайлівка та має протяжність 14 кілометрів. На минулому тижні на ділянці завершили влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття.

У 2020 році ремонтні роботи тривали на 7 ділянках автомобільної дороги Р-33 загальною протяжністю 77 км. У 2021 році відремонтуємо ще 3 ділянки, протяжністю 35 км. Ще на дві ділянки дороги ведуться проектні роботи.

Дорога Р-33 з'єднує дві області – Одеську та Вінницьку. Проходить неподалік міждонародного пункту пропуску Кучурган на кордоні з Республікою Молдова. Загальна протяжність дороги Р-33 в Одеській області становить - 156,8 км.

#Великебудівництво

#ТульчинськаРДА