Велике будівництво

Дата: 02.09.2021 15:15

Служба автомобільних доріг інформує:

На автошляху Т - 04 -30 Кам'янське – Світлогірське влаштовують фінішний шар покриття.

В рамках Програми Президента України Володимира Зеленського #ВеликеБудівництво дорожники працюють на ділянці протяжністю 13,5 км від перетину з автошляхом Н – 08 (с. Українка) до с. Кринички.

Вже влаштували у повному обсязі шар СФОВ (суміш фрезерована оброблена в’яжучим) та вирівнюючий шар асфальтобетону.

Саме зараз влаштовують фінішний – верхній шар ЩМА – 20.

Попереду роботи з нанесення дорожньої розмітки із застосуванням холодного пластику, встановлення нових дорожніх знаків.

Знайти на google maps: https://goo.gl/maps/eBmSAjAJpvQbqNjM6

Підрядник: ТОВ «Будінвест Інжиніринг».

Контроль за ходом виконання робіт здійснюють фахівці відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області.

Шановні водії! Відповідно до виконання робіт з поточного середнього ремонту рух громадського автотранспорту здійснюється у реверсному режимі.

Будьте уважними в місцях проведення робіт - дотримуйтесь швидкісного режиму та звертайте увагу на попереджувальні знаки.

#Великебудівництво

#ТульчинськаРДА