Велике будівництво

Дата: 03.09.2021 19:11

На Вінниччині триває капітальний ремонт автошляху Вороновиця-Тиврів-Шаргород

В рамках програми #Великебудівництво у Вінницькій області триває капітальний ремонт дороги О-02-03-05 Вороновиця-Тиврів-Шаргород.

Народна депутатка України, голова Вінницької обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Ірина Борзова розповіла, що ремонт цієї дороги розпочався два роки тому й за цей період вже відремонтовано 13 км та ще 11,2 підлягає ремонту за рахунок видатків Державного дорожнього фонду.

«Дорога проходить через три населених пункти - Черемошне, Красне та Нове Місто. Вона забезпечує транспортний зв’язок між Вороновицькою, Тиврівською, Шаргородською та Гніванською територіальними громадами, а також з’єднує дороги державного значення», - сказала вона.

Депутат Вінницької районної ради від партії «Слуга Народу» Олександр Жамба зазначив, що зараз на цій ділянці тривають активні ремонтні роботи. «Дуже приємно спостерігати за відновленням доріг в області. Дорога збудована в 70-х роках й перебуває в жахливому стані та потребує ремонту. Жителі населених пунків радіють дорожникам, адже зовсім скоро в їх селах будуть нові дороги», - сказав він.

Проєктом передбачено:
розширення проїзної частини до 7 метрів;
 проведення  фрезерування старого дорожнього полотна;

влаштування конструктивного шару асфальтобетонного дорожнього покриття;
  у межах населених пунктів облаштування тротуарів та автобусних зупинок;
облаштують пандуси та установлять бортові камені у понижені (враховані потреби осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення);
влаштування прикрайкових лотків, бортових каменів (для збирання та відведення поверхневої води до водоскидних споруд)
 доповнять відсутні дорожні знаки та нанесуть дорожню розмітку.

Передбачено  ремонт 11,2 км. Завершити об’єкт планують до кінця 2022 року. Всього під ремонтні роботи заплановано 24,249 км дороги на цій ділянці.
#Великебудівництво
#ТульчинськаРДАФото без описуФото без описуФото без опису