Велике будівництво

Дата: 07.09.2021 10:35

Укравтодор системно звітує громадськості щодо реалізації Програми Президента України Володимира Зеленського

#Великебудівництво:

???? Було/Стало: дорога Городок – Повітно на Львівщині отримала новеньке покриття

???? Зміни, які відбулися у ході капітального ремонту 8-кілометрової ділянки автомобільної дороги Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка очевидні. Суцільно вкритий вибоїнами автошлях перетворили на трасу з ідеальним покриттям.

???? Що зробили?

? розширили проїзну частину;

? зрізали старий шар асфальтобетонного дорожнього покриття;

? уклали новенький дорожній одяг: укріпили основу із щебенево-піщаної суміші з цементом та уклали два шари асфальтобетону;

? облаштували узбіччя та зупинки громадського транспорту;

? в межах населених пунктів влаштувати дощову каналізацію, тротуари та освітлення;

? збудували сучасний засіб заспокоєння руху автомобілів перед Городком;

? провели заходи із безпеки дорожнього руху: встановили дорожні знаки і бар’єрне огородження та нанесли дорожню розмітку.

???? Крім цього, перебудували мостовий перехід через річку Стара у селі Повітно.

???? Ремонтно-будівельні роботи провела підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».

???? Відновлена дорога є результатом президентської програми Велике будівництво, зокрема її підпроєкту «Велике транзитне кільце навколо Львова».

???? Вже сьогодні можна проїхати відремонтованим маршрутом від міжнародної траси М-06 Київ – Чоп до М-11 Львів – Шегині та М-10 Львів – Краковець, не заїжджаючи при цьому на закорковану об’їзну дорогу міста Львова. Для транзитного транспорту це чудова нагода уникнути простою у заторах.

Також продовжуємо активно реконструювати найгіршу ділянку цієї дороги від Жовкви до Кам’янка-Бузької. Лише цього року понад 72 км дороги Т-14-25 у роботі. Крім цього, продовжуємо розробляти проєктну документацію для ремонту наступних ділянок.

#Великебудівництво

#ТульчинськаРДА