Велике будівництво

Дата: 07.09.2021 11:05

Триває реконструкція дитячого садочку в Гайсині, який до цього 10 років був зачинений.

???? У м.Гайсин Вінницької області за програмою «Велике будівництво» тривають ремонтні роботи дитячого садочку №3 «Теремок», який до цього часу 10 років стояв зачиненим.

?? Реконструкцією передбачено тепломодернізація та створення сучасних умов для діток. Передбачено утеплення фасаду дитсадка, заміна системи опалення, водопостачання, водовідведення та електропостачання на більш ефективні.

?? «Зважаючи, що проєктно-кошторисна документація була розроблена на замовлення Гайсинської міської ради у 2016 році, проєкт не забезпечував комплексний підхід. На об’єкті не було передбачено оновлення системи опалення і гарячого водопостачання, відсутня котельня; інклюзивність об’єкта; пожежний захист; благоустрій території та дитячі майданчики; огородження території. Тому для завершення реконструкції дитсадочка до кінця року збільшено фінансування на майже 8 млн грн - до 12,85 млн гр.

?? Сьогодні у Гайсині проживає понад 25 тисяч жителів. Тут 7 шкіл, 5 дошкільних навчальних закладів — для 1180 дітей. У місті, не вистачає місць в міських дошкільних закладах. І саме оновлення старого дитсадка зможе виправити ситуацію. Завдяки програмі #Великебудівництво нарешті відкриється садочок для 150 діток.

???? Наразі тривають роботи з реконструкції й уже виконані роботи з:

? утеплення фасаду та цоколю;

? облаштування відмосток довкола будівлі;

? влаштування інженерних мереж та водопостачання;

? по зведенню перегородок та підвісної стелі;

? штукатурки та шпаклювання стін та стелі;

? чорнової стяжки підлоги;

? встановлення міжкімнатних дверей;

? у сантехнічних вузлах де встановлено фаянсове обладнання.

?? До кінця року будівельники обіцяють завершити усі заплановані роботи.

#Великебудівництво

#ТульчинськаРДАФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису