Велике будівництво

Дата: 08.09.2021 13:33

Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА :

135 мільйонів гривень уже на рахунку в обласному казначействі.

«Велике будівництво» аеропорту «Вінниця» розпочинається!

Голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов повідомляє про початок реконструкції аеропорту Вінниця: «135 мільйонів уже на рахунку в обласному казначействі! А значить є кошти для початку реконструкції летовища у 2021 році!».

Нагадаємо, що Вінниця потрапила до переліку міст програми Президента України Володимира Зеленського #ВеликеБудівництво з розбудови регіональних авіахабів. Планується, що за кілька років у невеликих українських містах додатково з'явиться 16 аеропортів.

«Перельоти в межах країни повинні стати доступними для українців, а дорога від дому до аеропорту – займати мінімум часу. Крім того, українці мають отримати можливість літати з невеликих регіональних аеропортів закордон», – про це повідомив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.

Цього року починається робота, зокрема, в аеропортах Вінниці, Ужгорода, Полтави, Чернівців, Кривого Рогу та Житомира.

«Керівництво держави ставить перед собою конкретну ціль – до 2025 року ринок внутрішніх авіаперевезень має зрости до 4 мільйонів пасажирів на рік і до 5 тисяч тонн вантажів на рік.

«Аеропорт «Вінниця» давно чекає реконструкції. Цього чекають вінничани. Завдяки «Великому будівництву» є початок змін!» - зазначає Сергій Борзов.

Як і обіцяв у Вінниці Президент Володимир Зеленський, аеропорт буде оновлений за його каденції.

«Коли є бажання щось змінити у державі, то і знаходять можливості «Бо це те, що залишиться людям. Вінничанам – сучасний аеропорт!» - підкреслив очільник області.

#Великебудівництво

#ТульчинськаРДАФото без опису