Основні правила та поради як уберегтись на робочому місці від інфікування COVID-19.

Дата: 13.09.2021 09:35

Центр громадського здоров’я нагадує прості і дієві поради, які допоможуть уберегти ваших співробітників на робочому місці від інфікування COVID-19.

Вакцинуйтеся! Компанії, які мають у своєму штаті понад 50 охочих щепитися проти COVID-19, можуть записатися на колективну вакцинацію.

Якщо охочих щепитися в організованому колективі менш ніж 50, заохочуйте колег щепитися, перелік центрів вакцинації: https://list.covid19.gov.ua/

Слідкуйте за чистотою. Робоче місце ваших працівників повинно бути чистим: поверхні та предмети слід регулярно протирати дезінфікуючими засобами.

Заохочуйте колег дотримуватися гігієни рук. Працівники повинні регулярно та ретельно мити руки.

Забезпечте дозатори для дезінфекції рук на видних місцях, а також створіть доступні місця, де співробітники можуть мити руки водою з милом.

Пам’ятайте про особистий простір ваших працівників.

Відправляючи співробітника у відрядження в іншу країну, спочатку ознайомтеся із правилами подорожей.

Ваші працівники повинні дотримуватися місцевих обмежень щодо поїздок та відвідувань масових заходів.

Якщо працівник відчуває перші ознаки застуди, йому слід залишатися вдома.

У випадку, якщо під час перших ознак застуди, працівнику необхідно бути на робочому місці, йому потрібно користуватися захисною маскою. Змінювати її слід щодві години або як тільки маска стає вологою.

Переконайтеся, що у вас є закриті сміттєві контейнери для утилізації використаних одноразових серветок і масок.

Популяризуйте віддалену роботу онлайн.

Бережіть один одного!

#Вакцинація