Велике будівництво

Дата: 15.09.2021 15:31

На Вінниччині триває будівництво Дашківської амбулаторії

???? Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини відбувається в рамках програми #Великебудівництво у Якушинецькій громаді Вінницького району.

? «Це 16-а - остання, яку будуємо на Вінниччині за рахунок субвенції на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості», – повідомив голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов.

???? Він зазначив, що Дашківська амбулаторія буде надавати медичну допомогу прикріпленому населенню, а це – 2800 жителів. У медзакладі працюватимуть 2 сімейних лікаря та 3 медичні сестри.

? Депутат Якушинецької селищної ради Сергій Откаленко розповів, що численна громада дійсно потребує нової амбулаторії. «Лікарі наразі приймають пацієнтів у старому, побудованому ще за радянських часів, приміщенні, що знаходиться в глибині села. Саме ж село розтягнуто на декілька кілометрів і є незручності, щоб добратись до медзакладу. В громаді мешкає багато дітей різного віку та людей - похилого», - сказав депутат.

???? Він зазначив, що нову амбулаторію будують в центрі села дуже швидкими темпами й зараз там тривають внутрішні роботи.

Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА

#Велике_Будівництво